Bëhu pjesë e Bukinist dhe merrni informacionet dhe ofertat më të fundit mbi librat.

Prestashop Modules
I ri Cmim i reduktuar! Misteret e Fuqisë - set me 2 libra Shiko më të madhe

Misteret e Fuqisë - set me 2 libra

Rhonda Byrne, Eckhard Tolle SET0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Potenciali njerëzor është i jashtëzakonshëm dhe pak vetë e dinë se çfarë energjie kanë brenda tyre. Këto dy libra janë shtegtime të thella të botës shpirtërore, të mundësive të shumta dhe të maksimalizimit të mendjes tonë dhe përdorimit me efikasitet të kohës

Më shumë detaje

44 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj

2 070 Lekë

-10%

2 300 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti përmban dy libra nga autorët Rhonda Byrne dhe Eckhart Tolle. Të dy autorët janë aktualisht ndër më të mirët në botë në zbulimin dhe eksplorimin e fuqisë brenda nesh

1.Fuqia – Rhonda Byrne. Vetëm këtë libër mund ta porositësh online KËTU.

Filloi udhëtimin e saj me filmin Sekreti që u pa nga miliona njerëz anembanë planetit. Vijoi me librin Sekreti një bestseller botëror i botuar në mbi 46 gjuhë të huaja.

Tani me Fuqia, Rhonda Byrne vazhdon punën e saj të thelluar, duke zbuluar të vetmen forcë madhore në universin tonë:

Ti je i destinuar të jetosh një jetë të mrekullueshme

Me këtë libër dëshiroj të të rrëfej mënyrën sesi mund të arrish të kesh një jetë të mrekullueshme. Ka kaq shumë për të mësuar për të dhe gjithçka është vërtet e bukur. Në fakt është përtej së bukurës. Është fenomenale!

Jeta është më e thjeshtë nga sa ti e mendon, dhe ndërsa arrin të kuptosh sesi ajo funksionon e gjithashtu Fuqinë që ke brenda vetes, do të mund të përjetosh magjinë e jetës në gjithë plotshmërinë e vet-pikërisht atëherë do të kesh një jetë të mrekullueshme!

2. Fuqia e së tashmes - Eckhart Tolle. Vetëm këtë libër mund ta porositësh online KËTU.

Një udhërrëfyes briliant drejt përndritjes shpirtërore. Libri i Eckhart Tolle është shitur mbi 2 milionë kopje që kur është hedhur në qarkullim dhe është shpallur bestseller nga The New York Times. Spiritualisti i famshëm Deepak Chopra thotë se është një ndër librat më të mirë të viteve të fundit. Çdo fjali e tij kumbon të vërtetën dhe fuqi.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
V. Bot2016-2017
VendodhjaTiranë/Prishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë