Bëhu pjesë e Bukinist dhe merrni informacionet dhe ofertat më të fundit mbi librat.

Prestashop Modules
Akulloreshitesi Shiko më të madhe

Akulloreshitesi

KATRI LIPSON FNK0085

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gjendemi dy vjet pas përfundimit të Luftës së Dytë Botërore dhe një drejtor nxjerr në pah imitimin e jetës reale përmes krijimit të një filmi pa shkrim, ku aktorët mësojnë historinë dhe pjesët e ecin ashtu siç ecën jeta e tyre. Ky libër vjen si një përrallë e pathënë e një çifti gjatë kohës së pushtimit nazist dhe ata luajnë në film jetën e tyre reale.

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan. S. Noli
Fletët196

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët196
RedaktoriRexhep Hida
V. Bot2016
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç