I ri Dashuria mbi gjithçka Shiko më të madhe

Dashuria mbi gjithçka

Katie Kacvinsky PE0205

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia e përsosur e dashurisë për të na kujtuar emocione të fshehura, por jo të harruara të drithërimave të para.

Më shumë detaje

44 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët216
ISBN9789928248596

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Grei është një djalë i ngrysur, durimpak dhe i tërhequr. Dilani është një vajzë

kureshtare, gjithmonë në lëvizje, gjithmonë në kërkim të një risie, krejt e kundërta e tij. Për herë të parë, Greit i bie në sy Dilani teksa ajo është shtrirë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët216
ISBN9789928248596
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat15 x 22.8
PërkthyesiGerta Jazaj
RomanRomancë&Pasion