Cmim i reduktuar! Dashuria 14 Shiko më të madhe

Dashuri 14

Federico Moccia BDI0243

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Karolina. Një vajzë dhe gjithë bota e saj... marrëdhëniet me prindërit, problemet në shtëpi, paratë që nuk mjaftojnë asnjëherë. Por ajo është e fortë, gazmore, plot imagjinatë. Pastaj kur je katërmbëdhjetë vjeç gjithçka ndryshon me shpejtësi... dhe një ëndërr realizohet!

51 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët404
ISBN9789994346820

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët404
ISBN9789994346820
Titulli origjinalDituria
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiDiana Çuli