Faleminderit për kujtimet Shiko më të madhe

Faleminderit për kujtimet

Cecelia Ahern BOT0124

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Si mund ta njohësh dikë që nuk e ke takuar kurrë? Aksidenti i ka tronditur jetën dhe i ka shkatërruar martesën. Xhojzi Konvei është gjallë falë një transfuzioni të gjakut. Por fenomene të çuditshme fillojnë të ngjasin.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët376
ISBN9789928001535

1 000 Lekë

Share

30 produkte të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ajo kujtohet për gjëra që nuk i ka jetuar. Mund të flasë me orë të tëra për rrugët dredha-dredha me kalldrëm të Parisit, qytet që nuk e ka vizituar kurrë, ose të trajtojë temën e arkitekturës baroke. Dhe netëve, ajo ëndërron për një vajzë të vogël flokëverdhë.Që atëherë, Xhojzi nuk ka veçse një qëllim: të zbulojë me çdo kusht kush ia ka dhuruar gjakun, me shpresën për të kuptuar atë që po i ndodh. Dhe të gjejë përsëri amerikanin e këndshëm që ka njohur ditën e daljes së saj nga spitali.Komente mbi autorenCecelia Ahern është mbretëresha e përrallave moderne./ Irish TimesLegjendarja Ahern të nxit kureshtjen të mësosh se çfarë i lidh këto dy histori. Klasike./CompanyÇelësi i suksesit të Ahernit është aftësia e saj jo vetëm për ta treguar bukur historinë, po për ta mbushur me të qeshura, lot dhe pak magji./Mirror

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët376
ISBN9789928001535
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtian Guskiqi