Një bashkëshort si shpirt Shiko më të madhe

Një bashkëshort si shpirt

Sveva Casati Modignani BD0203

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër E mësuar ngaherë të ndihej e shpërfillur, sidomos nga seksi tjetër, Alberta, një ditë kishte takuar atë burrë shumë të pashëm, i cili, në mënyrë të pabesueshme, e kishte vënë re dhe i ishte vardisur si një kavalier i qëmotshëm, derisa u martua me të. Por tani, pa e kuptuar, Alberta është bërë e parëndësishme edhe për të

Më shumë detaje

27 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
Fletët124
ISBN9789994303915

500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

A ju ka ndodhur ndonjëherë, gjatë pushimit të drekës, të nxitoni për të mbaruar një punë dhe, fare rastësisht, të shihni bashkëshortin tuaj të ulur në një tryezë restoranti në shoqërinë e një flokëverdhe, ndërsa mendonit se ndodhej në zyrën e tij, i përkulur mbi letra? Jo? E pra, Albertës i ndodhi. Dhe në mendjen e saj prej bashkëshorteje besimplotë ngjallet një dyshim i tmerrshëm. Papritur, të gjitha siguritë e martesës së saj u shkrinë nën rrezet e pamëshirshme të qartësisë. Dikush ka thënë se yjet janë engjëj mbrojtës dhe se zbresin në Tokë kur kemi nevojë për ndihmën e tyre. Alberta pa një yll që u këput dhe e gënjeu mendja se ishte ogur i mirë. Ndonjëherë, edhe shenjat e qiellit mund të të gënjejnë. Ose, ndoshta, gabimi është në sytë e atij që e shikon. Kush tha se burrat nuk dinë ta befasojnë një grua?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët124
ISBN9789994303915
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 18 vjeç
PërkthyesiAdrian Beshaj