Bëhu pjesë e Bukinist dhe merrni informacionet dhe ofertat më të fundit mbi librat.

Prestashop Modules
Qielli me manaferra Shiko më të madhe

Qielli me manaferra

NATASHA KRAMBERGER FNK0086

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Romani Qielli në manaferra, nga autorja është përshkruar si roman në tregime. Këto tregime përbëhen nga më shumë pjesë dhe ngjarje që bëhen të vërteta si pika që bien në qendrën, së pari në zemrën e narracionit, pa hyrje ose shpjegim.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fan. S. Noli
Fletët231
ISBN9789928203410

600 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët231
ISBN9789928203410
V. Bot2016
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
PërkthyesiXhemile Zykaj