Bëhu pjesë e Bukinist dhe merrni informacionet dhe ofertat më të fundit mbi librat.

Prestashop Modules
Oliveri dhe parukat e detit Shiko më të madhe

Oliveri dhe parukat e detit

Philip Reeve BAT0050

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Oliveri u rrit ne nje familje eksploruesish dhe tani fillon aventura e tij me e madhe.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët198
ISBN 9789928219046

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Se bashku me shoket e tij te rinj pulebardhen e moshuar grindavece, sirenen miope dhe ishullin miqesor te quajtur Klif Oliveri niset ne kerkim te prinderve te tij te humbur. Por, para se te zbatoje planin e tij te shpetimit, ai ka nje ushtri te bezdisshme plot me majmune deti per te luftuar

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët198
ISBN 9789928219046
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia