Përrallat me miqtë e xhunglës Shiko më të madhe

Përrallat me miqtë e xhunglës

Grup autorësh BLA0106

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bota e xhunglës ka plot mistere që e ngacmojnë mendjen e fëmijës; kafshët e këtij libri flasin, veprojnë dhe komunikojnë me fëmijët, duke ndërtuar një botë magjike për lexuesit e vegjël

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
Fletët130
ISBN9789928001818

1 200 Lekë

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët130
ISBN9789928001818
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia