Nuk kemi lindur për të vuajtur Shiko më të madhe

Nuk kemi lindur për të vuajtur

Raffaelle Morelli UP0064

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mënyra më e mirë për të kapërcyer dhimbjen është të përpiqesh të mos e flakësh tej. Kur ajo të mbërthen, ky libër të këshillon ti dorëzohesh, ti hapësh udhë. Me një gërshetim joshës të mençurisë dhe ngjarjeve nga jeta reale, autori ofron një këndvështrim mbi mënyrën se si mund të kapërcehet vuajtja. Për të mësuar "të vuash mirë" dhe për të dalë i përtërirë nga çdo përvojë e hidhur

8 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët156
ISBN978 99956 23 20 3

400 Lekë

Share

30 produkte të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët156
ISBN978 99956 23 20 3
Sh. Bot.Botimet MAX
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiAgim Doksani