I ri Mëso t’i dëgjosh të tjerët me pulë Kuqaloshen Shiko më të madhe

Mëso t’i dëgjosh të tjerët me pulë Kuqaloshen

Grup autorësh JB0248

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kuqaloshja është një pulë zemërmirë, por që nuk i pushon goja. Ajo flet me zë shumë të lartë, nuk i dëgjon kurrë të tjerët dhe i vë në siklet miqtë e saj duke treguar të fshehtat e tyre. Prandaj, kalë Doriu vendos ta mësojë atë të dëgjojë më me kujdes të tjerët, gjatë një shëtitjeje që do të jetë vërtet argëtuese.

 

Më shumë detaje

46 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët30
ISBN9789928240446

400 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky libër është pjesë e serisë: “MËSO RREGULLAT E MIRËSJELLES”

Në këtë seri me katër libra zbavitës, fëmija juaj do të mësojë rregullat e mirësjelljes, nëpërmjet disa historish vërtet argëtuese.

Mëso rregullat e mirësjelljes me elefant Gazmorin

Mëso të luash pa hile me hipopotam Trazovaçin

Mëso t’i dëgjosh të tjerët me pulë Kuqaloshen

Mëso të sillesh në tryezë me Pip Ketrushin

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët30
ISBN9789928240446
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat220 x 220