Mjaft menduat, filloni të jetoni Shiko më të madhe

Mjaft menduat, filloni të jetoni

R. Carlson BOG0008

Produkt i ri

Përshkrim i shkurtër

Nëse doni ti largoni lehtësisht mendimet negative që iu vijnë rëndon në kokë gjatë përditshmërisë, dhe të nisni rrugëtimin e harmonisë, nuk ka këshilltar më të mirë sesa Richard Carlson. Ai është një nga këshilluesit dhe motivuesit më të besuar të miliona amerikanëve dhe të lexuesve të tjerë në mbarë botën....

1 Artikull

Kujdes! Produkti i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMBRA GVG
Fletët224
ISBN9789928061409

700 Lekë

Share

30 produkte të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët224
ISBN9789928061409
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë