Sekreti i familjes Terribraks - Stilton 22 Shiko më të madhe

Sekreti i familjes Terribraks - Stilton 22

Jeronim Stilton PE0201

Libër i ri

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët128
ISBN9789928228246

500 Lekë

Share

Më tepër

Në Luginën Misterioze gjendet Kështjella e çuditshme e familjes Terribraks.

Ah, sa të qeshura rrëqethëse me rrengjet që punonte gjysh Frankenshtajni!

Dhe sa shumë aventura të çuditshme na presin mes mumieve misterioze, kanarinave egërshane dhe fantazmave hokatare!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët128
ISBN9789928228246
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat18.6 x 14.2
PërkthyesiAgim Doksani