Sekreti i fëmijëve të lumtur Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Sekreti i fëmijëve të lumtur

Steve Biddulph UP0079

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky libër iu ndihmon të komunikoni me fëmijët tuaj nga koha kur ata janë foshnje, deri në moshën e adoleshencës. Ai ju bën të ndiheni më të sigurt në vetvete, më të fortë, më të dashur, më të qartë dhe më të çlirët si prindër

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët232
ISBN978 99943 825 0 0

400 Lekë

Share

30 produkte të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët232
ISBN978 99943 825 0 0
Sh. Bot.Botimet MAX
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiArtan Miraka