Çiftet (Historitë më të famshme të dashurisë) Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

Çiftet (Historitë më të famshme të dashurisë)

Barbara Sichterman UP0013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historitë më të famshme të dashurisë: nga Tristani dhe Izolta te Romeo dhe Zhuljeta, duke kaluar nga Napoleoni dhe Zhozefina, Salvator Dali dhe Gala...

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët320
ISBN978 99956 23 17 3

1 000 Lekë

Share

30 produkte të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët320
ISBN978 99956 23 17 3
Sh. Bot.Botimet MAX
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiNasi Lera