9 gënjeshtrat që mbajnë peng biznesin Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

9 gënjeshtrat që mbajnë peng biznesin

S.Chandler & S.Beckford UP0005

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Duke paraqitur 9 idetë e ngulitura (gënjeshtrat) në biznes, libri ofron zgjidhje të thjeshta dhe frymëzuese për problemet e krijuara çdo ditë nga vetë pronarët e bizneseve të vogla.

1 Artikull

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
Fletët198
ISBN978 99956 23 29 6

600 Lekë

Share

30 produkte të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët198
ISBN978 99956 23 29 6
Sh. Bot.Botimet MAX
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiSokol Topi