Një minutë menaxher Shiko më të madhe

Një minutë menaxher

Kenneth Blanchard, Spencer Johnson BEL0019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Një minutë menaxher” është një libër konciz dhe i lehtë për t’u lexuar. 

Për mbi 20 vjet, qindra menaxherë kanë ndjekur teknikat e këtij libri, duke rritur produktivitetin.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
Fletët250

600 Lekë

Share

30 produkte të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një libër që ka shitur më shumë se 13 milionë kopje dhe është përkthyer në 37 gjuhë. Në libër, autorët paraqesin tri teknika të vlefshme për t’u bërë menaxher i suksesshëm: synim, vlerësim, kritikë. Secila nga këto teknika kërkon vetëm një minutë, por përfitimet e tyre kanë rezultuar afatgjata.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët250
Sh. Bot.Elta Bs
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAlferd Beka