Bëhu pjesë e Bukinist dhe merrni informacionet dhe ofertat më të fundit mbi librat.

Prestashop Modules
Ahmet Zogu Shiko më të madhe

Ahmet Zogu

Blendi Fevziu UE0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ahmet Zogu përmban shumë mistere në mbretërimin e tij 15-vjeçar, por autori ka zbuluar shumë prej tyre. Përdorimi i dokumenteve të dorës së parë, gërshetuar edhe me përvojën e gazetarit, e bëjnë këtë biografi unike, dhe të vetme në llojin e vet, pasi Fevziu kërkon faktin dhe paraqet gjithë dinamikën e ngritjes së pushtetit të Zogut.

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press & MAPO Editions
Fletët274
ISBN9789928190093

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Fletët274
ISBN9789928190093
Titulli origjinalUET Press & MAPO Editions
V. Bot2014
VendodhjaTirane
Numri i botimeveParë
RekomandimePo