7 ligjet hyjnore të suksesit, udhërrëfyes praktik për realizimin e ëndrrave tuaja Shiko më të madhe

7 ligjet hyjnore të suksesit, udhërrëfyes praktik për realizimin e ëndrrave tuaja

Deepak Chopra BEL0054

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

I bazuar mbi ligjet natyrore që udhëheqin gjithësinë, ky libër e thyen mitin se suksesi është rezultat i punës së rëndë, i planifikimit të hollësishëm dhe i ambicies së jashtëzakonshme. Shtatë ligjet hyjnore të suksesit ofron pikëpamje të ndryshme për suksesin.

Më shumë detaje

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
Fletët108
ISBN9789951544122

600 Lekë

Share

30 produkte të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kur njëherë ta kuptojmë natyrën tonë të vërtetë dhe të mësojmë të jetojmë në harmoni me ligjet e natyrës, spontanisht dhe lehtë ka për të na u lajmëruar shëndeti i mirë, marrëdhënia përmbushëse, energjia e entuziazmi jetësor, si dhe begatia materiale.

Ky është libër i përmbushjes me urtësi të pakufizuar në kohë dhe do t'ju mësojë edhe me veprime praktike që mund t'i zbatoni menjëherë. Është fare e sigurt se në të keni për t'u mbështetur dhe keni për ta lexuar shumë herë.

Deepak Chopra rreth librit "Shtatë Ligjet Hyjnore të Suksesit"

Në këtë libër kam përshkruar Virtytet dke Parimet sjhoqëruese që më kanë ndlihmuar mua dhe miliona njerëzve në tërë rruzullin tokësor për të arritur Kënaqësi Shpirtërore dhe Sukses Material. Po ju shkruaj që t’iu ftoj për tu bërë pjesë e Rrjetit Global të Suksesit Hyjnor, i cili mbështetet në praktimin e përditshëm të këtyre shtatë parimeve

Pjesëmarrja në rrjet është e hapur për të gjithë ata që duan ta praktikojnë “7 Ligjet Hyjnore të Suksesit.

Kam konstatuar se është më mirë që të orientohemi në një ligj çdo ditë të javës: Le ta filllojmë me “Ligjin potencial të pastër” dhe të përfundojmë me “Ligjin e Dharmës”.

Nëse e përqendroni vëmendjen tuaj në Ligjet Hyjnore, ato do ta transformojnë plotësisht jetën tyaj, sikundër më ka ndodhur edhe mua, e nëse së bashku e përqendrojmë vëmendjen tonë në të njëjtin ligj çdo ditë, do të mund të arrini së shpejti masën kritike të njerëzve të suksesshëm të cilët do të mund të transformojnë jetën në të gjithë planetin

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët108
ISBN9789951544122
Sh. Bot.Elta BS
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiHasan Hamëzbalaj