Guximtarët shpëtimtarë Shiko më të madhe

Guximtarët shpëtimtarë

Julian Clary BAT0093

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Guximtarët - familja e hienave që me sukses paraqiten si njerëz- është shndërruar në një familje legjendare në mbretërinë e kafshëve. Tashmë, shtëpia e tyre është plot me vizitorë që shpresojnë që të mësojnë si të shfaqen dhe ata si njerëz. Vazhdojnë në këtë libër aventurat e familjes së Guximtarëve.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët290
ISBN9789928219213

800 Lekë

Add to wishlist

Share

Më tepër

Një krokodil që nuk mund ta zbusë oreksin e saj, një qen qimedredhur që dëshiron të jetë një këngëtarë i njohur, dhe kuaj të arratisur që fshihen nga pronari i tyre. Me kaq shumë takime shtëpiake, Bolds kanë duart e tyre ( putrat), plot. A do mundet familja e guximtarëve t'i mësojë këtyre krijesave sesi të mbijetojnë në botën njerëzore?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët290
ISBN9789928219213
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta