Spiunia Harrietë Shiko më të madhe

Spiunia Harrietë

Louise Fitzhugh BAT0091

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Harrieta është spiune. Në ditarin e saj ajo shkruan çdo gjë që di për të gjithë, edhe për shokët e klasës, madje edhe për miqtë e saj më të mirë.

Më shumë detaje

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Fletët300
ISBN9789928219091

1 000 Lekë

Share

Më tepër

Harritës i humb ditari, i cili bie në duar të gabuara. Miqtë e saj lexojnë ato që ajo ka shkruar për ta; shpesh të vërteta, ndonjëherë gjëra të tmerrshme. A do ta gjejë Harrieta mënyrën për të kthyer gjithçka siç ishte dhe për të rifituar miqësitë e saj?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët300
ISBN9789928219091
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha14-18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiRuzhdi Totaj