Ofertat

 • Endërr
  Endërr

  Novela Ëndërr , një eksplorim surreal...

  540 Lekë -10% 600 Lekë

Mjekësi 

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
 • Shikim i shpejtë
  1 500 Lekë Në stok

  Për herë të parë vjen një botim i tillë në gjuhën shqipe, i realizuar nga dy personalitete të mjekësisë, ku përmes 600 fotove jepen një shumëllojshmëri sëmundjesh infektive që prek organizimin e njeriut. Përmes shpjegimeve shkencore dhe imazheve çdo person do të kuptojë më mirë, më saktë dhe më shpejt sëmundjet infektive që trajtohen në këtë botim me...

  1 500 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  405 Lekë 450 Lekë -10% Në stok

  Ky libër është një përshkrim i saktë dhe i plotë i gjimnastikës së mendjes, i pasuruar dhe i mbështetur nga nocionet më të fundit të biologjisë dhe të mjekësisë, për të mbajtur të ri dhe të freskët trurin tonë dhe për të shëruar dëmtimet, që koha në mënyrë të pashmangshme na sjell.

  405 Lekë
  450 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra