Bëhu pjesë e Bukinist dhe merrni informacionet dhe ofertat më të fundit mbi librat.

Prestashop Modules
Gjithçka që duhet të dini Shiko më të madhe

Gjithçka që duhet të dini

Grup autorësh JB0003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Enciklopedia e parë e lidhur me Internetin. Me fakte mahnitëse, me lojëra e veprimtari pa fund dhe me mbi 2.000 ilustrime të mrekullueshme.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët320
ISBN978 999 43 94 456

2 500 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët320
ISBN978 999 43 94 456
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
RekomandimePo