Kalorësi i fatit Shiko më të madhe

Kalorësi i fatit

Selvi Becaj BD0355

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Dhe të shkuarën e lashë mbrapa, Portën ia mbylla pas vetes! Nuk di, të ndihem krenare, Për mësimet e marra, Apo, fatkeqe për çka kam vuajtur!

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
Fletët88
ISBN9789994304677

500 Lekë

Share

Më tepër

Selvi Beçaj lindi më 23 shtator 1983. Ka mbaruar shkollën e lartë për Shkenca Politike dhe Drejtësi dhe ka punuar si shefe kabineti në Inspektoriatin e Lartë të Deklarimit dhe Kontrollit të Pasurive. Gjithashtu edhe si diplomate në Misionin e Përhershëm Diplomatik në Vjenë (OSBE). Ky është libri i saj i parë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët88
ISBN9789994304677
V. Bot2016
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë