Hijet kanë frikë të rrijnë vetëm Shiko më të madhe

Hijet kanë frikë të rrijnë vetëm

Anita Zela Varosi BD0251

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Çfarë është më humane: të jesh i lumtur përballë atij që vuan kur e di qe ai e dëshiron lumturinë tënde, apo të sakrifikosh veten, vetëm që ai të mos ndihet i vetëm në vuajtjen e tij?

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
Fletët360
ISBN9789994304776

1 000 Lekë

Share

Më tepër

Çfarë është më humane: të jesh i lumtur përballë atij që vuan kur e di qe ai e dëshiron lumturinë tënde, apo të sakrifikosh veten, vetëm që ai të mos ndihet i vetëm në vuajtjen e tij? Në një lidhje a nuk kthehet në egoizëm kjo kur ti e di se tjetri smund të gëzojë atë që ti mundesh, ti tundësh si flamur lumturinë tënde, pavarësisht se ai të nxit për këtë. Keqardhja mua më kishte ngritur pritë në çdo çast gëzimi të jetës larg tij. Për çdo sukses sado të vogël, për çdo hap përpara, madje dhe për çdo drekë ditëlindjeje apo darkë feste nuk gëzoja dot der në fund. Sado e ulët të duket, ditën e varrimit të tij u ndjeva e shpëtuar edhe unë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët360
ISBN9789994304776
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë