Ofertat

Mësuesit e verës 

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
 • Shikim i shpejtë
  700 Lekë Në stok

  Libri «Indipendenca shqiptare» e Oreste C. Mandalari, jep dokumente mjaft interesante të marrënieve të krijuara nga Italia në lidhje me çështjen shqiptare dhe për Pavarësinë e saj kombëtare. Autori, i shkruan këto marrëzie qartë edhe në terren konkret ku zhvillohen ngjarjet, të cilat sigurisht që bëjnë përshtypje. Pavarësia e Shqipërisë shkakton kudo...

  700 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  585 Lekë 650 Lekë -10% Në stok

  Një kryevepër e magjisë popullore shqiptare që vjen në filitrin rrëfimtar të Mitrush Kutelit: Një nga librat më të shitur të dy dekadave të fundit; një rekomandim i përhershëm për fëmijët dhe një zgjidhje briliante për të kuptuar ashtin e fantazisë shqiptare

  585 Lekë
  650 Lekë -10%
  Cmim i reduktuar
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra