Katalog

Kusht
V. Bot
Gjuha

Ofertat

Së shpejti 

Shfaq 1 - 2 nga 2 libra
 • Shikim i shpejtë
  600 Lekë Në stok

  Rudina Xhunga vjen me një profil të ri si rrëfyese pas romaneve dhe botimeve publicistike. Libri me përralla është një premtim që autorja ia ka dhënë vajzës së saj, Alania dhe tashmë, ky premtim është rikthyer në një botim për të vegjël, të moshës 3-6 vjeç.

  600 Lekë
  Në stok
 • Shikim i shpejtë
  1 200 Lekë Në stok

  A ka një personalitet politik më misterioz dhe më të veçantë sesa Silvio Berluskoni në këto dekada? Vështirë të gjesh një të tillë. Arrogant, batutaxhi, qejfli femrash, i thjeshtë, i shkathët, praktik, kavalieri i rrëfehet gazetarit amerikan Alan Friedman, ashtu siç ai di: E gjithë jeta në biznes dhe politikë; ngritja e perandorisë mediatike, fitorja në...

  1 200 Lekë
  Në stok
Shfaq 1 - 2 nga 2 libra