Mesdheu-Adriatiku, projektimi i porteve tregtare, turistike, peshkimit dhe realizimi në bregdetin shqiptar View larger
Pjesë nga libri

Mesdheu-Adriatiku, projektimi i porteve tregtare, turistike, peshkimit dhe realizimi në bregdetin shqiptar

Ing. Xhevair Ngjeqari XHN0001

New product

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Grafon
Fletët405
ISBN9789928170156
Viti i botimit2016

2 000 Lekë

Share

10 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët405
ISBN9789928170156
Shtëpia botueseGrafon
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
I ri1