Histori me zana dhe princesha View larger

Histori me zana dhe princesha

Grup autorësh JB0017

New product

Përshkrim i shkurtër

Histori me zana e princesha, me aventura fantastike dhe vende magjike.

9 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët116
ISBN978 992 81 77 209

1 200 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët116
ISBN978 992 81 77 209
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë