Përralla me princesha bukuroshe View larger

Përralla me princesha bukuroshe

Grup autorësh JB0016

New product

Përshkrim i shkurtër

Lexojuani princërve dhe princeshave tuaja para se të nisen për ndonjë udhëtim në vendet e ëndrrave përrallore.

8 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët116
ISBN978 992 81 77 193

1 200 Lekë

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët116
ISBN978 992 81 77 193
Shtëpia botueseAeditions
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë